Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Polecam współpracę z firmą CL Grzekowiak, pracujemy stale od ponad 5 lat, płatność otrzymujemy przed terminem, mamy stały kontakt przy obsłudze zleceń, spedytorzy są bardzo profesjonalni, sympatyczni, kreatywni i zawsze pomocni a kierowcy zadowoleni. Serdeczne pozdrowienia z Goleniowa od Eurocarsped Transport dla całego CL Grześkowiak! ~ asia l
Firma CL GRZEŚKOWIAK należy do jednej z najlepiej zorganizowanych firm transportowych, z którymi przyszło Nam współpracować. Dział spedycji zasługuje na najwyższą ocenę. Przemiła obsługa klienta oraz pomoc z każdym nawet najmniejszym problemem. Płatność zawsze na czas, a załadunek i rozładunek przebiega bezproblemowo. Współpraca z firmą Grześkowiak to czysta przyjemność. ~ Marta K
Z pełną świadomością polecam tego kontrahenta! Rzetelna firma, pełen profesjonalizm. Przede wszystkim polecam współpracę z Panem Pawłem Moszyńskim- wysoka kultura osobista, wszystko zgodnie ze zleceniem, punktualnie i na czas! Jestem przewoźnikiem z Bydgoszczy i w większości korzystam z usług i ofert firmy CL Grześkowiak :-) Pozdrawiam Agnieszka Dąbrowska ~ Agnieszka D
Moja współpraca z firmą CL Grześkowiak trwa od wielu lat i niezmiennie jest to wysoki poziom usług. Zlecenia przyjmowane są bez zawahania, niezależnie od sytuacji na rynku i wielkości ładunku, w konkurencyjnych cenach. Ich realizacja oraz komunikacja to pełen profesjonalizm. Szczerze polecam korzystanie z usług firmy CL Grześkowiak jako partnera na lata :) ~ Paweł W
CL Grześkowiak to nie tylko firma. To przede wszystkim profesjonalni, rzetelni, odpowiedzialni, a przy tym wyrozumiali i bardzo życzliwi ludzie. Załadunki i rozładunki przebiegają sprawnie, a płatność za zrealizowaną usługę jest zawsze na czas. Polecam serdecznie współpracę! :) ~ Justyna T
We have been collaborating with Centrum Logistyczne Grzęśkowiak for several years now, and I can say that we are extremely satisfied with their service. Their payments are always timely, which greatly facilitates our business operations. As for communication, it is truly on a high level. I especially want to commend Sandra Nowak, who is always willing to listen and quickly respond to all our questions. Her friendliness and professionalism really stand out. We highly recommend Centrum Logistyczne Grzęśkowiak to anyone looking for a reliable and professional partner in the logistics field! ~ Sandra M
Współpraca z firmą CL Grześkowiak to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm bardzo miła obsługa kompetentni spedytorzy, nic tylko współpracować :-) i życzyć sobie i innym więcej takich firm. Polecam i pozdrawiam ~ Radosław L
Bardzo polecam, profesjonalna obsługa przewoźnika, sprawdzone ładunki, pomoc nawet po godzinach pracy, terminowa płatność, przede wszystkim zrozumienie i cierpliwość. Wspólpracujemy z Grześkowiakiem ponad 2 lata. ~ Grazyna W
Bardzo rzetelna firma. Profesjonaliści najwyższej próby. Współpraca z CL Grześkowiak to czysta przyjemność. Jako firma z Krakowa, o tym samym profilu i kilkuletniej współpracy z CL Grześkowiak, szczerze polecam. ~ Michał W
Wir arbeiten bereits seit vielen Jahren sehr eng mit der Spedition Grzeskowiak zusammen. Täglich zuverlässige Transporte von Polen nach Deutschland. Sehr guter Service und Kommunikation! ~ Sebastian T
Bardzo solidna firma.Współpracujemy z firmą CL Grześkowiak już dłuższy czas i za każdym razem wszystko jak nalezy-swietny kontakt ze spedytorami, płatność zawsze na czas.Polecam w 100% ~ Asia M
Naszą współpracę mogę ocenić na 5+. Bardzo fajna firma godna polecenia. Wszystkie pytania co dotyczy załadunku albo rozładunku załatwiamy w ciągu paru minut, płatności zawsze na czas. ~ Jakotako777
Jesteśmy przewoźnikiem z Goleniowa, z CL Grześkowiak pracujemy już od ok. 2 lat. Dobra komunikacja, terminowa płatność i szybkie rozwiązywanie problemów. Polecam. ~ Firma D
Polecam firmę CL Grześkowiak, miła profesjonalna obsługa, dobry kontakt, duże możliwości transportowe i co najważniejsze zawsze są na czas i wywiązują się z zobowiązań. ~ Robert Ł
Współpracuję z firmą Grześkowiak od wielu lat. Zawsze bardzo dobry, szybki kontakt oraz wzorowa realizacja zleceń. Polecam. ~ Bartłomiej N
Bardzo dobra kilkuletnia już współpraca. Pomocni, dobrze zorganizowani i przyjaźnie nastawieni w codziennej komunikacji. Polecam! ~ Aleksandra H
Miły i bezproblemowy kontakt ze spedytorami. Współpracujemy od dłuższego czasu . Ładujemy kilka aut tygodniowo . Polecam jako rzetelną firmę :) ~ Agnieszka L
Współpracujemy z firmą od kilku dobrych lat. Żadnych problemów. Wszystko załatwiane na czas. Super kontakt. Adam(PROFILINE SZALEJÓW GÓRNY) ~ Adam D
Polecam kontrahenta, płatności na czas, ładunki dograne, bardzo dobra, bezproblemowa współpraca z P. Agnieszką. ~ Maciek D
Jesteśmy firmą transportową z Gorzowa, wiele lat współpracujemy z firmą Grześkowiak i bardzo polecamy. ~ Adam B
Polecam współpracę z firmą CL Grześkowiak, pełen profesjonalizm bardzo mili spedytorzy. Oby więcej takich firm. ~ Damian K
Polecam współpracę. Firma podchodzi w sposób partnerski do przewoźnika. Sprawne załadunki i rozładunki, terminowa płatność. ~ Transport K
Bardzo dobra współpraca, świetny kontakt ze spedytorami, pieniądze na czas. Znają się na swoim fachu :-) ~ Dawid W
Stała współpraca, zawsze bezproblemowo. Super kontakt ze spedytorami, płatności co do dnia. POLECAM! ~ Philipp K

Znajdź nas w mediach społecznościowych